Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
Aluminiumlegering 3003 5052 Gecoate Spoelplaat Strip voor Industriële Machines en Apparatuur Onderdelen die Prestaties Leveren
| Productnaam: | Kleurgecoate aluminium spiraal |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Kleur: | RAL-kleur Klantvereiste |
0.2mm dik 6061 Bladen van de Aluminiumlegering voor Keukendecoratie
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 H14 Aluminium 1mm 2mm 3mm 4mm 6mm 5mm Aluminiumplaat
| Alloy: | 3003 |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.12-6.00mm,or customer's requirement |
Aluminium strip spoel 3000 serie 3003 3004 3105 Aluminium legering plaat rol
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| MOQ: | 3 ton |
| Dikte: | 0.16.0mm |
3 5 6-serie aluminium plaat rolrol aangepast 50 mm
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.16.0mm |
| Width: | 50-1500mm |
Van het het Aluminiumblad van het aluminiumdakwerk het Blad Gegalvaniseerde Blad van het het Aluminiumdakwerk in Rollen
| sleutelwoord: | het blad van het aluminiumdakwerk, het blad van het aluminiumdakwerk in rollen, galvaniseerde alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Galvaniseerde het douanealuminium Golfblad het Dakcomités van het Aluminiumdak Golfaluminium
| Sleutelwoord: | Aluminium golfplaat,galvaniseerd aluminium dak,golfwerk van aluminium dakpanelen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van het de Plaataluminium van aluminiumdiamond sheet plate aluminium chequer Geruite de Plaatdikte
| sleutelwoord: | de plaat van de aluminiumcontroleur, het bladplaat van de aluminiumdiamant, de plaat van de aluminiu |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Aluminium 6061 T6-Aluminium 6063 het blad van het aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | aluminium 6061 t6,6063-aluminiumplaat, het blad van het aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Bladen 1060 H24-Aluminiumplaat 3105 van het aluminiumdakwerk H24-de Tegels van het Aluminiumdak
| sleutelwoord: | De Bladen van het aluminiumdakwerk, 3105 h24-Tegels van het Aluminiumdak, 1060 h24-Aluminiumplaat |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, ROHS |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

