Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
Van de het Bladrol van het gipspleisteraluminium van de de Gootrol de Dikte van de het Aluminiumrol
| sleutelwoord: | het aluminium van de gootrol, de dikte van de aluminiumrol, het Bladrol van het Gipspleisteraluminiu |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3mm Aluminiumblad 10mm het Aluminiumblad van de Aluminiumplaat 5x10
| Sleutelwoord: | 3 mm aluminiumplaat, 10 mm aluminiumplaat, 5 x 10 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Dun het Aluminiumblad 6061 van het Aluminiumblad 8x4 T6-Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Dun Aluminiumblad, 8x4-Aluminiumblad, 6061 T6-Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De golf van het de Douanealuminium van het Aluminiumdakwerk van het het Bladmetaal Rol van het het Aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | golfaluminiumdakwerk, het metaaldouane van het aluminiumblad, de Rol van het Aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 H14-het Blad van de Aluminiumrol voor het Maken van Gordijngevel
| Productnaam: | Aluminiumrol/Broodje |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
van de de brievenrol van het aluminiumkanaal van de het Aluminiumversiering van het de Rolaluminium het Bladbroodje
| sleutelwoord: | de rol van de aluminiumversiering, de brievenrol van het aluminiumkanaal, het Broodje van het Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2 mm 4x8 Aluminium plaat voor auto diamant Aluminium gekabelde plaat
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Dikte: | 0.1 mm - 260 mm |
1 4 inch dikke aluminium plaat 1/8 inch 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm dikte 4 * 8 FT
| Aluminiumlegering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm-2600mm |
| Breedte: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm of elk maatwerk |
Het Metaalplaten van de aluminiumsublimatie voor Cookwares en Lichten of Andere Producten
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

