Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
Prijs 6061 T6-Aluminiumblad 5mm van het aluminiumblad Aluminiumplaat
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaatprijs,6061 T6 Aluminiumplaat,5mm Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
350mm het Bladrol Met een laag bedekte Oppervlakte van het Dikteaa1100 Aluminium
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Downspout van de het Aluminiumrol van 1xxx 3xxx 5xxx Aluminiumrol 3003 Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumrol, het aluminiumrol van 1xxx 3xxx 5xxx, downspout aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 het Aluminiumblad 2mm van het aluminiumblad 4x8 Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 5052 aluminiumblad, 2mm aluminiumblad, 4x8-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
6061 aluminiumblad 6mm 5mm Aluminiumplaat 4mm Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 6061 aluminiumblad, 5mm Aluminiumplaat, 4mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Geanodiseerd Aluminiumblad 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | Geanodiseerd Aluminiumblad, 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Douane 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm de 4mm Dikke Plaat van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aangepaste aluminiumplaat, aluminiumplaat van 2 mm tot 3 mm dik, aluminiumplaat van 4 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Van het het Dakwerkblad van de aluminiumlegering Aluminium 3003 3105 3xxx-Aluminiumblad voor Dak
| Sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, 3xxx-aluminium 3003 blad, aluminiumblad voor dak |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3000 Aluminiumplaat van legering Alle lengtes maatmatige afmetingen lichtgewicht duurzaam corrosiebestendig materiaal
| Legering of niet: | Is legering |
|---|---|
| Sollicitatie: | dakwerk, plafond, bekleding, goot, enz. |
| Certificaat: | SGS, ISO, RoHS, enz. |
Met een laag bedekte het poeder anodiseerde 1050 1060 1070 de Rol van het 1100 Aluminiumblad
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |

