Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
5052 h32-de Aluminiumlegering rolt 3003 Aluminiumbroodje 1060 1100 de Rol van de Aluminiumgoot
| sleutelwoord: | 5052 h32-Rollen van de Aluminiumlegering, aluminiumbroodje, aluminiumrol voor goot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
7075 het T651 Golfblad van het het Aluminiumdakwerk van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | het blad van het aluminiumdakwerk, 7075 T651 Golfaluminiumblad, aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
Van het de Steunbalkpatroon van de douaneauto de Anti van de het Aluminiumplaat van de het Aluminiumlegering In reliëf gemaakte Plaat
| Sleutelwoord: | De In reliëf gemaakte Plaat van de aluminiumlegering, het aluminiumplaat van het Auto Antislip patro |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Legering: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
2mm Dikte 6061 T6-Blad 100mm van de Aluminiumplaat Breedte
| Sleutelwoord: | 2mm dikte 6061 t6-aluminiumplaat, 4 mm-aluminiumbladen, 6061t6-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De molen beëindigde 3003 5005 Aluminium Dik Blad 2mm voor Bekledingsgoot
| Sleutelwoord: | aluminium dikke plaat, aluminiumblad 8mm dik, 12mm aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
SGS-gecertificeerde legering 5005 5052 5754 5083 6061 6063 T6 Aluminiumplaten
| Legering: | 1000, 3000, 5000, 6000 serie |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Oppervlaktebehandeling: | Molenafwerking |
Vervaardiger in China Leverancier Aluminiumplaat 0,15-25,0 mm Aluminiumplaat
| Materiaal: | 1 Legering van het 3 5 6 8 Reeksenaluminium |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Pallet |
| breedte: | 10mm-2200mm |
Aluminiumblad 5mm 10mm Dikte 1050 1060 1100 de Plaat van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 5mm dik, 1060 de prijs van de aluminiumlegering, 1100 aluminiumblad, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060 het Aluminiumblad 1050 van de Aluminiumlegering het Aluminiumblad van H14 1100
| sleutelwoord: | aluminiumblad 1050,1100 aluminiumblad, 1100 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumlegering 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Plaat 5mm 10mm van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | plaat 5052, plaat 5mm, plaat 10mm van het aluminiumblad van het aluminiumblad van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

