Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
Het Broodjesnummerplaat 1060 van het aluminiumblad 1100 1050 Aluminiumlegering voor Industrie
| sleutelwoord: | Het Broodje van het aluminiumblad, aluminiumblad 1050,1060 de prijs van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van het de Spatiesblad van het sublimatiealuminium van de het Broodjesvervaardiging het Metaal van het het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | het blad van het sublimatiealuminium, het metaalvervaardiging van het aluminiumblad, het Broodje van |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Beëindig Aluminiumplaat 5083 de Legering van het 7075 Aluminiumblad voor Bekledingsplafond
| sleutelwoord: | aluminium 5083 blad, aluminiumplaat 7075, de stroken van het aluminiumplafond & vlakke aluminiumstro |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm350mm |
Het Blad van het het Aluminiumdakwerk van de aluminiumrol in het Broodjesrol van het Rollenaluminium
| sleutelwoord: | het blad van het het aluminiumdakwerk van de aluminiumrol, het blad van het aluminiumdakwerk in roll |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
De spiegel beëindigt van de het Broodjesspiegel van het Aluminiumblad van de het Aluminiumplaat Poolse het Broodjesstrook
| Productnaam: | De spiegel beëindigt het Broodje van het Aluminiumblad, Plaat van het Spiegel de Poolse Aluminium, h |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 1060 5052 3003 H14 Aluminiumplaat Dikte Aluminium 3003 Plaatplaat
| Graad: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Type: | Blad |
| Temperatuur: | O-H112 |
Blad 5mm 12mm Plaat 3003 van de aluminiumplaat van het Aluminiumblad Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 3003,12mm aluminiumplaat, plaat 5mm van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.7mm Rol 1050 van de Aluminiumgoot 1060 1070 1100 3003 downspout Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Aluminium spoel goot,aluminium spoel 3003,aluminium plaat 0,7 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gipspleister In reliëf gemaakte van het het Bladaluminium van de Aluminiumplaat de Controleursplaat 5005 H34-Aluminium Diamond Plate
| Sleutelwoord: | Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminiumplaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5005 H34-Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |

