Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
5051 5083 6061 Aluminiumblad dik 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 5051 5083 6061, dik 03mm 04mm 05mm aluminiumblad, 08 mm-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Dikke Aluminiumplaat 3003 het Aluminiumblad van H14 3105
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Het Aluminiumplaat 12mm 15mm van de legeringst351 Bui voor Plafond
| Sleutelwoord: | prijs van aluminiumplaat, 16mm dikke aluminiumplaat, 25mm aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm In reliëf gemaakt Aluminiumblad 5052 3000 Reeksen Aluminiumdiamond plate sheets
| Productnaam: | betreedt de aluminium geruite plaat, 5 baraluminium plaat, 2mm de plaat van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3mm In reliëf gemaakt het Aluminium Geruit Blad van het Aluminiumblad 8x4
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Ronde aluminiumplaat 3003 DC Aluminiumcirkel voor het maken van kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 801000mm |
De zwarte van de het aluminiumdiamant van Diamond Plate Sheets 4x8 van het de plaataluminium geruite plaat
| sleutelwoord: | Zwart Diamond Plate Sheets, Aluminium Geruite Plaat, 4x8-Aluminium Diamond Plate |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.15mm5mm |
T851 40mm de Strookrol Geleid Profiel van het 3004 Weeraluminium voor Treden
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 de Strook van de het Aluminiumrol van H18 5.0mm Ip65 voor Geleide Lamp
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 het Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminium van de de Controleursplaat van het Aluminiumblad Zwarte
| Productnaam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

