Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
25mm Breedte 0.4mm dik 1050 Dunne Aluminiumstroken voor Pijp
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
20mm 0.3mm verdunt Dikke Legering 3003 H24 de Strookband van de Aluminiumrol
| Productnaam: | Aluminium striprol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2mm H26 1100 Stroken van het Zuiverheids de Dunne Aluminium voor Pijp Met hoge weerstand
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Opgepoetste het Bladplaat 3 5 6 8 Reeksen 10mm van het Legeringsaluminium
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Dikte: | 0.130mm |
| Breedte: | 10mm-2200mm |
0.8mm 10mm 20mm Brief Sign Aluminium Strip 1100 1060
| Naam van het product: | 0.8mm*10mm 20mm Brief Sign Aluminium Strip 1100 1060 |
|---|---|
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Temperatuur: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 enz. |
T851 24x50 0.5mm 1070 de Industriële Rol van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx aan het Aluminium van 8xxx H26 om Cirkel voor Keukengerei
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Plain 1100 3003 6061 5083 1.0mm 1.2mm 1.5mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Legering: | 1100 3003 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, op maat |
Aluminium cirkel 1000 serie legering aluminium schijf voor lampen en lantaarns
| legering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1100 1200 bedekte Geweven het Aluminiumpvc van O H112 Versieringsrol Aangepaste Kleur met een laag
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | China |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

