Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum round circle ] bij elkaar passen 115 producten.
Diepe Tekening 0.5mm tot 6.0mm de Ronde Plaat van de Aluminiumcirkel voor Cookwares
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De molen beëindigt Geanodiseerde Plaat 10 Duim 1mm van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Aluminium 1100 1050 1060 3003 3004 om met een laag bedekte het Aluminiumcirkel van de Schijfcirkel Plaat voor Cookware-Werktuigen
| Sleutelwoord: | met een laag bedekte Aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor werktuigen, de schijf van de aluminiumcir |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Kleurbedekte PE PVDF Aluminium Cirkelplaat Ronde vorm Aluminium
| Tolerantie: | Als Uw Reuirements |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| Diameter: | 801000mm |
1100 3003 1050 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van de Aluminiumcirkel voor Cookwares-Pan
| Productnaam: | de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel 1100, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
1060 3003 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van het de Cirkelaluminium van het Schijfaluminium voor Cookwares
| Sleutelwoord: | 3003 3005 3105 Aluminiumcirkel, 1050 1060 1100 Aluminiumschijf, Aluminiumcirkel voor Cookwares |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
1000 3000 5000 serie Ronde aluminiumplaat van aluminiumlegering Disc Custom Aluminium cirkel
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| Diameter: | 801000mm |
Aluminium rond plaat/aluminium cirkel voor kookgereedschappen (A1050, 1060, 1100, 3003, 8011)
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Diameter: | 801000mm |
| Kleur: | Als uw behoeften |
1050 1060 1100 3003 Aluminium schijf Aluminium cirkel rond voor kookgoed en lampen
| Product Name: | 1050 1060 1100 3003 Aluminium Disc Aluminium Circle Round for Cookwares and Lights |
|---|---|
| Grade: | 1060, 3003, 6061, 3003, 1050, 1100, etc. |
| Diameter: | 10-3000mm |
De Schijvencirkels van het Stok niet Aluminium
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

