Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum round circle ] bij elkaar passen 115 producten.
1000-serie 3000-serie Aluminium schijf schijf Ronde Aluminium cirkel voor kookgerei
| Grondstoffen: | 1060 1100 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Diameter: | 801000mm |
Diameter 80 tot 1000 mm Aluminium cirkel 0,13 tot 6,5 mm 3003 Fabrikant uit China
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 240mm Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
De Schijfplaat 1100 van de aluminiumcirkel 1050 1060 3003 5052 Aluminiumcirkel voor Cookware Pan Pot Utensils
| Sleutelwoord: | aluminiumcirkel, de schijf van de aluminiumcirkel, 1100 aluminiumcirkel |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Cirkel en schijf van legering van aluminium van de serie 3000 voor kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Keukengerei Gebruik Aluminium wafer / cirkel / schijf 3003 3004 3105 Aluminium
| legering: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Diameter: | 80mm1000mm |
Kleine aluminium cirkelplaat 1070 1060 1100 Aluminium metalen wafer
| Materiaal: | 1000 serie, 3000 serie |
|---|---|
| Diameter: | 80-1000 mm, op maat |
| Dikte: | 0.13-6.5mm |
1060 0,55 mm Dikte Aluminium cirkel O H tempered aluminium schijf voor keuken
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16, H18,H24,H32, enz. |
| Dikte: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Keukengerei Aluminium schijf Aluminium pan Aluminium pot Stamping Spinning Aluminium cirkel
| Alloy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Thickness: | 0.4-10mm |
Roestvrije 1100 Schijven van Cirlce van de Aluminiumlegering 80 - 1000mm met Dikte 0.1mm
| Toepassing: | Potten, Pannen, Braadpannen Enz. |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Diameter: | 801000mm |
Grondstof Aluminiumcirkel 1100 voor niet-stick potpan
| legering: | 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.13-6.5mm |

