Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum round circle ] bij elkaar passen 115 producten.
Het Aluminiumcirkel van 1050HO A3003 om het Blad Pan Aluminium Disk For Cookware van het Schijfaluminium
| Productnaam: | 1050HO het aluminium van de aluminiumcirkel, de pan van het aluminiumblad, aluminiumschijf voor cook |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 Poolse Ronde de Cirkelschijf van het Schijfaluminium voor Cookwares
| Sleutelwoord: | 3003 3005 3105 Aluminium cirkel (1050 1060 1100 aluminium schijf) aluminium cirkel voor kookgerei |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 beëindigt de Molen van de Aluminiumschijf Deklaag voor Pan Non Stick
| Sleutelwoord: | de importeur van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor pan niet stok, de plaat van de aluminiumci |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Het Aluminiumschijf 1070 Aluminium Weerspiegelend Blad ASTM B209 van H14cookware
| Sleutelwoord: | aluminiumschijf voor cookware, het aluminium van de cirkelplaat, 1060 de schijf van de aluminiumcirk |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm Aluminium cirkelplaat Ronde 1060 O Aluminium schijf
| Materiaal: | 1000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H18,H24,H32 enz. |
| Dikte: | 0.3-10.0 mm, op verzoek van de klant |
1060 Aluminium cirkelplaat Aluminium ronde plaat voor lampenbescherming
| Klasse/legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.3-6 mm |
Douanealuminium 25mm 30mm Aluminiumschijf voor Pan Non Stick Rice Cookers
| Productnaam: | aluminium 25mm schijf, de rijstkooktoestellen van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel voor pan niet |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
Ronde aluminiumplaat 1050 1060 1100 3003 5052 cirkel
| Toepassing: | Potten, Pannen, Braadpannen Enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Vorm: | cirkel |
Kleine aluminium cirkelplaat 3003 H24 cirkel aluminium pannen
| legering: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Diameter: | 801000mm |

