Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum round circle ] bij elkaar passen 115 producten.
Deklaagaluminium Tray Circle R16 voor Hogedrukpanwerktuigen
| productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminium ronde plaat 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Kookgerei
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32 enz. |
| Diameter: | 90 mm-1020 mm (op verzoek van de klant) |
1050 1060 1100 3003 Keukengerei en Lichten van HO Aluminum Circle Round For Cookwares
| Productnaam: | De Cirkel van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel 1100, aluminiumschijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
Aluminium ronde schijf 1050 1060 1100 H14 Aluminium cirkel voor pot
| Naam: | Aluminium schijf |
|---|---|
| Graad: | 1050 1060 1100, enz. |
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
180mm 1050 1060 de Ronde van de de Schijfplaat van de Aluminiumcirkel Cirkel van het het Bladaluminium voor Cookware-Pizzapan
| Sleutelwoord: | aluminium om schijf, de plaat van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkels voor cookware |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
99% Aluminium Cirkel 2mm 2,5mm 3mm Voor kookgerei Aluminium Ronde
| legering: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Dikte: | 0.410mm |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 Sublimatiealuminium om het Aluminiumcirkels van het Schijfblad voor Cookware Pan Pot
| Sleutelwoord: | de schijf van het subliminationaluminium, 1100 aluminiumcirkel, aluminiumcirkel 3003 |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Aluminium schijf cirkel rond plaat 1050 1060 1100 8011 plaat
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren, het Oppoetsen, het Plateren, Enz. |
|---|---|
| Verpakking: | houten doos, pallet, enz. |
| MOQ: | 3 ton |
1050 1100 Geanodiseerde de Cirkelh112 Bui van Aluminiumschijven
| Productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Circles Discs Electric Cooker Raw Material Niet kleverig aluminiumplaat
| legering: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 80mm1000mm |

