Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum round circle ] bij elkaar passen 115 producten.
Keuken 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 de Plaat van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 het de Schijfkeukengerei van de aluminiumlegering omcirkelt 80 - 1000mm
| Dikte: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Diameter: | 801000mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren, het Oppoetsen, het Plateren, Enz. |
Container 380 ml Aluminium folie lunch box tray met deksel rechthoekig / rond
| legering: | 3003/8011 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Capaciteit: | 380 ml/11,8 oz |
Snijplaten Aluminium 1050 1060 1100 3003 Aluminium Ronde cirkel voor kookgerei en lampen
| legering: | 1000- en 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O/H111/H112 H12/H22/H32 H16/H26/H36, enz. |
| Diameter: | 801000mm |
Folie Ramekins Ronde folie pannen Microwave Oven gladde muur voor folie bak
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 84 x 75 x 54 mm |
| Vorm: | Rond |
6 inch ronde mini pie pan 12 ounce aluminium folie potpie pannen
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Vorm: | Rond |
Aluminiumfoliebak Platenfoliepannen Container voor voedselverpakkingen
| Grondstof: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.0150.2mm |
5754 5 Bar 5mm de Platenaluminium Gecontroleerde Plaat van het Aluminiumblad Gecontroleerde Patroon
| Sleutelwoord: | Aluminium Gecontroleerde Plaat, Aluminium Gecontroleerde Patroonplaten, 5754 5 Bar 5mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
Gipspleister In reliëf gemaakte van het het Bladaluminium van de Aluminiumplaat de Controleursplaat 5005 H34-Aluminium Diamond Plate
| Sleutelwoord: | Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminiumplaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5005 H34-Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
Van het de Steunbalkpatroon van de douaneauto de Anti van de het Aluminiumplaat van de het Aluminiumlegering In reliëf gemaakte Plaat
| Sleutelwoord: | De In reliëf gemaakte Plaat van de aluminiumlegering, het aluminiumplaat van het Auto Antislip patro |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Legering: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |

