Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
0.5mm 1mm 3mm 15mm 20mm 25mm 1050 1060 1100 de Dunne Vlakke Rol van de Aluminiumstrook voor Transformatoren/Batterijen
| Sleutelwoord: | De Rol van de aluminiumstrook, Vlakke Aluminiumstrook, 1050 1060 1100 Aluminiumstrook |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
Van het de Spatiesblad van het sublimatiealuminium van de het Broodjesvervaardiging het Metaal van het het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | het blad van het sublimatiealuminium, het metaalvervaardiging van het aluminiumblad, het Broodje van |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
H112 Aluminium diamanten plaat, gekabelde plaat 1060 3003 5754
| Productnaam: | Aluminium diamanten platen,aluminium checker platen,gepoetste aluminium platen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
A3003 beëindigt de Molen van de Aluminiumschijf Deklaag voor Pan Non Stick
| Sleutelwoord: | de importeur van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor pan niet stok, de plaat van de aluminiumci |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
8006 8011 de Aluminiumfoliebroodje 0.2mm van de Voedselrang voor Geneeskunde Verpakking
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, aluminiumfolie voor levensmiddelen, aluminiumfolierol voor verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
3004 Broodje 45 van de batterijaluminiumfolie het Aluminiumfolie van Cm 3004 in Broodjes
| Sleutelwoord: | batterijaluminiumfolie, aluminiumfolie 3004, aluminiumfolie in broodjes |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5052 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje voor de Voorraad van de Airconditionervin
| sleutelwoord: | 8011 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
5052 aluminiumfoliebroodje 0.6mm 0.8mm de Jumbo van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 5052 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll, 0.6mm Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
Fabriek 8011 van China van het de Prijsvoedsel van het 5052 Aluminiumfoliebroodje van de de Rangfolie het Aluminium Jumbobroodje
| Naam: | het broodje van de aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Het aluminium van aluminiumdiamond tread plate betreedt het blad van de de ruitplaat van het plaat4x8 aluminium
| Productnaam: | aluminium loopvlakplaat 4x8, aluminium diamanten loopvlakplaat, aluminium chequerplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

