Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
De A1060a3003 Kleur bedekte de Vooraf geverfte Bui van de Aluminiumrol T3 met een laag
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
Het dubbele Zwarte Aluminium Diamond Plate Sheets van Diamond Aluminum Sliver Mesh Sheet
| Trefwoord: | Dubbele diamant aluminium strookgaasplaat, aluminium geruite plaat, zwarte aluminium diamantplaatpla |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112 |
3000/5000 Serie Chinese Fabrikant Levert 5 Bar & Diamant Aluminium Traanplaat Aluminium Plaat
| Trefwoord: | Diamantaluminium strookgaasplaat, kleurgecoate aluminiumplaat met reliëf, aluminium spoel met reliëf |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
1100 1050 1060 3003 3105 Oppoetsende van de de Cirkelplaat van de Aluminiumschijf het Aluminiumschijf voor Cookware
| Productnaam: | aluminiumcirkel 3003,1060 de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel om aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
Metaal Broodje 3003 van de de Bouwaluminiumfolie H46-Aluminiumfolie Groot Broodje
| SLEUTELWOORD: | 3003 het Broodje van de aluminiumfolie, H46-Aluminium Foll, Metaal het broodje van de de Bouwalumini |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
T851 Aluminium Diamond Plate 5 Bar 1000 de Plaat van het Aluminiumloopvlak
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm In reliëf gemaakt Aluminiumblad 5052 3000 Reeksen Aluminiumdiamond plate sheets
| Productnaam: | betreedt de aluminium geruite plaat, 5 baraluminium plaat, 2mm de plaat van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5754 aluminiumblad 5 Bar 5mm 4x8-het Broodje van Diamond Plate Embossed Aluminum Sheet van het Bladaluminium
| Productnaam: | 4x8 de diamantplaat van het bladaluminium, 5754 aluminiumblad 5 bar 5mm, het in reliëf maken het bro |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1060 H18 3003 H24 Gordijnwandkleur Aluminium spoel PE of PVDF coating
| legering: | 1060 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | H18, H24, enz. |
| Dikte: | 0.4-1,5 mm |

