Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
1050 Rol 2mm van de Aluminiumlegering 5mm het Blad van de Dikterol
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumrol, 2mm5mm de Prijs van de Aluminiumrol, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
De Rolpe PVDF van het hoge Precisie de Kleur Met een laag bedekte Aluminium Rol van de Aluminiumlegering
| SLEUTELWOORD: | Met een laag bedekte Aluminiumrollen, PE Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Pvdf-Aluminiumverf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
5052 het Aluminium van de het Bladstrook van de aluminiumlegering rolt 0.1mm 6.5mm
| SLEUTELWOORD: | 5052 de Broodjes van de aluminiumrol, 5052 Broodjesprijs van de Aluminiumrol, 5052 de Fabrikant van |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, RoHS |
| Tolerantie: | Als Eis van de Klant |
Marine Aluminium Plate 5754 5052 het Aluminiumblad van H32 4mm voor Aanhangwagens
| sleutelwoord: | mariene aluminiumplaten, aluminiumblad voor aanhangwagens, 5052 h32-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5754 aluminiumblad 5 Bar 5mm 4x8-het Broodje van Diamond Plate Embossing Aluminum Sheet van het Bladaluminium
| Productnaam: | 4x8 aluminium traanplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Het Aluminiumschijf 1070 Aluminium Weerspiegelend Blad ASTM B209 van H14cookware
| Sleutelwoord: | aluminiumschijf voor cookware, het aluminium van de cirkelplaat, 1060 de schijf van de aluminiumcirk |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Aluminium 1060 H18 Temperatuur Gebouw Aluminiumplaat 0,7 mm koudwalsen
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
0.3mm Geanodiseerde Aluminiumplaten
| Sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, 0.7mm aluminiumblad, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
7075 het Aluminiumlegeringen 7075 van het Aluminiumblad T651-Plaat voor Schipbodem
| Sleutelwoord: | 7075 Aluminiumblad, Aluminiumlegeringen 7075,7075 T651-Plaat voor Schipbodem |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
3003 6061 Aluminium Traanplaat Aluminium Diamant Traanplaat 5 Ribbels Gevormd Anti-Slip Patroon Diamant Plaat
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |

