Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
De golf van het de Douanealuminium van het Aluminiumdakwerk van het het Bladmetaal Rol van het het Aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | golfaluminiumdakwerk, het metaaldouane van het aluminiumblad, de Rol van het Aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
350mm het Bladrol Met een laag bedekte Oppervlakte van het Dikteaa1100 Aluminium
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het golf van het het Bladaluminium van het Aluminiumdakwerk van het Daktegels Blad van het het Aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | De Tegels van het aluminiumdak, het blad van het aluminiumdakwerk, het Golfblad van het Aluminiumdak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Vooraf geverfte van het het Aluminiumrol Geschilderde Aluminium van de Aluminiumrol Kleur Met een laag bedekte het Bladplaat
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, de Geschilderde Plaat van het |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Legeringsaluminium 5052 5083 5754 Plaatdikte 4mm 25mm het Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumplaat
| Naam: | De Plaat van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van de de Rollendouane van het fabrieks de Directe In het groot 1060 Aluminium Broodjes van het de Oppervlaktealuminium
| sleutelwoord: | 1060 Aluminiumrol, 1060 de Fabriek van de Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
5083 6061 7075 Aluminiumplaat 30 mm ASTM 1050 2024 3003 plaat
| Dikte: | 0.1mm30mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
1050 1060 1100 3003 de Rolbroodje van het 5052 Legeringsaluminium
| sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminiumrol, 3003 aluminiumrol, 5052 aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1mm 0.5mm Legering van het het Bladaluminium van het Diktedak 1050 1100 3003 3105 Aluminiumbladen voor Dak
| sleutelwoord: | het aluminium van het dakblad, 3105 aluminiumblad, aluminium 3003 legering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Diameter 80 tot 1000 mm Aluminium cirkel 0,13 tot 6,5 mm 3003 Fabrikant uit China
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 240mm Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |

