Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
Plaat 3mm van aluminiumdiamond plate sheets aluminium checker 8x4-de plaat van de aluminiumruit
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3mm 6mm Plaat 0,25 van de Aluminiumcontroleur de plaat4x8 blad van de aluminiumdiamant
| SLEUTELWOORD: | 3mm de plaat van de aluminiumcontroleur, plaat 6mm, 0,25 Blad van de aluminiumcontroleur van Alumini |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
OEM ODM Aluminium Traanplaat Gekleurd 5083 3105 Diamantpatroon Aluminium Gevouwen Plaat Groen Blauw Geel
| Productnaam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Merk: | YONGGSHENG |
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
1000 3000 5000 6000 8000 serie 4×8 inch aluminium plaat Gemakkelijk te vervoeren en te installeren
| legering: | 1000 3000 5000 6000 8000 reeks |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.18-8mm |
Prijs 6061 T6-Aluminiumblad 5mm van het aluminiumblad Aluminiumplaat
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaatprijs,6061 T6 Aluminiumplaat,5mm Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060/3003/5052/6061 Aluminiumplaten rol Aluminium spoelplaat Aluminiumstrook
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| breedte: | 102000mm |
Vervaardigers van geanodiseerd aluminium 2mm 3mm 5mm 10mm Aluminiumplaat Prijs Aluminiumplaat
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Dikte: | 0.2mm20mm |
Aluminiumrol 5086 5a02-Aluminiumbroodje 5052 van de het Aluminiumrol van h32 5005 h24 het Broodje van het het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Aluminiumrol 3105 1050 1060 1070 1100 3003 het Bladbroodje van het 5052 Aluminiumdakwerk
| Sleutelwoord: | aluminiumrol 3105, het Bladbroodje van het Aluminiumdakwerk, aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Plafond 5083 6061 de Plaat4x8 Ontwerp van de Aluminiumlegering voor de Bouw
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumplaat, aluminiumlegering 5083, de prijs van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |

