Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
O-H112 Plaat 3003 van de Aluminiumcontroleur van het de Plaatblad van het Aluminiumloopvlak de Fabrieksprijs
| Sleutelwoord: | 3003 geruite Aluminiumplaat, o-H112 Aluminium Diamond Plate |
|---|---|
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
het Aluminium Geruite Plaat 1050 van 3Bar 5Bar niet Misstapaluminium In reliëf gemaakt Blad
| SLEUTELWOORD: | 1050 Geruite Aluminiumplaat, Aluminium In reliëf gemaakt Blad 1050 |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Toepassing: | Bouw, Bevloering, Ijskast, wijnkabinet, keukenkast enz. |
Dik 0.8mm Zuivere Lege Aluminiumplaat 3003 H14 ASTM B209
| Sleutelwoord: | lege aluminiumplaten, aluminiumblad 0.8mm, zuivere aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De molen beëindigde 3003 5005 Aluminium Dik Blad 2mm voor Bekledingsgoot
| Sleutelwoord: | aluminium dikke plaat, aluminiumblad 8mm dik, 12mm aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
Boot 5083 H111-Aluminiumplaat Marine Grade Bending Decoiling
| Sleutelwoord: | Marine Aluminum Sheet, 5000 Reeksen Marine Grade Aluminum Plate, Aluminiumblad voor Boot |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
6061 de Plaath32 Blad met hoge weerstand van de Aluminiumlegering voor Verpakking
| Trefwoord: | 6061 aluminiumplaat, aluminiumblad voor verpakking, 6061 H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
| Woedeaanval: | O - H112 |
0.75mm Leverancier 1100 van de Aluminiumplaat 6061 7005 Bladen
| sleutelwoord: | 0.75mm Aluminiumplaat, 1/4 aluminiumblad, 6061 aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Hoog - kwaliteit 1050 het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaalplaat
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaal |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0,2 mm - 350 mm |
6061 T6-Plaat 350mm van de Aluminiumlegering Geanodiseerde Tolerantie en Lengte
| Breedte: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Kleur: | Zilver |

