Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |
Daken Aluminiumplaten Mill Finish Corrosiebestendige lichtgewicht panelen Ontworpen voor industriële en bouwprojecten
| Betalingstermijn: | T/T, L/C |
|---|---|
| Verpakking: | Normen voor zeegebruikbaarheid |
| Kwaliteitsnorm: | ASTM B209, EN573-1 |
3mm Rol 1050 van de Aluminiumstrook 1060 1070 1100 de Rol van de Aluminiumstrook van 3A21 3003 3103 3004 5052 8011
| naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | CHINA |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.7mm Rol 1050 van de Aluminiumgoot 1060 1070 1100 3003 downspout Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Aluminium spoel goot,aluminium spoel 3003,aluminium plaat 0,7 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 h32-de Aluminiumlegering rolt 3003 Aluminiumbroodje 1060 1100 de Rol van de Aluminiumgoot
| sleutelwoord: | 5052 h32-Rollen van de Aluminiumlegering, aluminiumbroodje, aluminiumrol voor goot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
Kleur Geschilderde Aluminiumblad & Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| Sleutelwoord: | Kleur Geschilderd Aluminiumblad, Kleur Geschilderde Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Kanaalbrief |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
De hoge Weerspiegelende Duidelijke Opgepoetste de Plaatspiegel van het Reflector Spiegelende Aluminium eindigt
| Productnaam: | De hoge weerspiegelende spiegel beëindigt aluminiumplaat, het duidelijke opgepoetste blad van het re |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
Geschilderde Kleur Met een laag bedekte Aluminiumplaat T851 voor Bouwmaterialen
| Sleutelwoord: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Geschilderd Aluminiumblad, Aluminiumplaat voor Bouwmaterial |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
De Plaat Hoge Corrosie 3003 van de aluminiumlegering 3105 3005 het Aluminiumblad van h14 h24 h112 h16 h22 h32 in Broodje
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen 3003, Aluminiumblad in Broodje, de Plaat van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
Van het de Korrelaluminium van de fabrieksprijs bedekte de Houten Kleur van het de Rolbroodje Koudgewalste Rol met een laag
| sleutelwoord: | Houten Korrel Met een laag bedekte Aluminiumrol, Koudgewalste Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000-7000-serie |

