Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
Dun het Aluminiumblad 6061 van het Aluminiumblad 8x4 T6-Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Dun Aluminiumblad, 8x4-Aluminiumblad, 6061 T6-Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5.0mm 3003 H14 In reliëf gemaakt Aluminiumblad 6061 5052 Sinaasappelschilcontroleur
| Productnaam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
legering 1000 Dikte 0,1 mm 5 mm Duurzaam metaal aluminium plaat voor elektrische componenten en machinebouwprojecten
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Legering: | 1000, 3000, 5000, 6000 serie |
| Woedeaanval: | O~H112 |
1050 1060 1100 Aluminiumrol 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14-het Aluminium plateert Bladmetaal 1.2mm 4mm 7mm 12mm Dikke 4x10
| Sleutelwoord: | 4x10 het metaal van het aluminiumblad, 7mm dik aluminiumblad, aluminiumblad 12mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Ronde aluminiumplaat 3003 DC Aluminiumcirkel voor het maken van kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 801000mm |
Blad 5083 van het douanealuminium 5086 de Boot van H321 H116 Marine Aluminum Plate Sheet For
| sleutelwoord: | de marine van de aluminiumplaat, het blad van het douanealuminium, 5083 mariene aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1100 1050 1060 3003 3105 Oppoetsende van de de Cirkelplaat van de Aluminiumschijf het Aluminiumschijf voor Cookware
| Productnaam: | aluminiumcirkel 3003,1060 de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel om aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
1mm 1.3mm Hoog Weerspiegelend Opgepoetst van de het Bladrol van het Spiegelaluminium van de het Broodjesreflector het Aluminiumblad
| Productnaam: | het opgepoetste blad van de aluminiumspiegel, aluminiumplaat 1mm spiegel, het blad van het reflector |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |

