Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil roll food grade ] bij elkaar passen 83 producten.
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
8011 8079 Voedingsmiddelen Aluminiumfolie Papier spoel 11 12 20 30 35 Micron Jumbo Roll
| legering: | 8011 8079 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
1060 8011 8079 Aluminiumjumbo rollen 0.011mm de Groothandelsprijzen van het Foliebroodje
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de Prijs van het 1060 Aluminiumfoliebroodje, 0.011mm aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Foodservice folie 1000ft commerciële kwaliteit niet-stick folie wrap voor restaurant bakkerij cateraars
| Keyword: | Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade 8011 Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Afmeting: | 1000 voet * 12 inch |
| Thickness: | 12/14/16/18/20/25 microns |
8011 8006 het Broodjesfolie 3003 3004 van het Voedselaluminium voor Meeneemlunchdoos
| Productnaam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 6-20microns |
Glad oppervlak met een dikte van 10-20 micron, 0,006-0,2 mm film, biedt uitstekende barrière-eigenschappen en prestaties in productieprocessen
| Application: | Cigarette Packaging, Lamination And Food Packaging, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Foliëgravure 8011 0,009-0,2 mm Gravureerde aluminium voor haarverzorging
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
|---|---|
| Breedte: | 10 tot en met 1300 mm |
| Lange: | Ieder |
0.02 mm voor het roosteren van voedsel Verpakking Aluminiumfolie voor voedsel 50M/100M/150M
| Materiaal: | aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 8011 |
| Dikte: | 10mic 12mic 14mic 15mic 18mic 20mic |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
300 ml 1000 ml zilveren tinfolie voor het serveren van trys voedselverpakkingsfolie met deksels
| Rijmateriaal: | Aluminiumfolie 3003, 3004 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, goud, op maat. |
| Vorm: | Rechthoek |

