Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil roll food grade ] bij elkaar passen 83 producten.
1000 en 8000 serie voedselverpakking aluminiumfolie 0,006 tot 0,009 mm
| Legering: | 1235, 8011, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, enz |
| Dikte: | 0,006-0,009 mm |
8011 legering 0,02 mm hoogtemperatuurbestendige aluminiumfolie rol voor oven voedselcontainer
| Legering: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H18 |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
8006 7 - 60 Micron Aluminium Jumbo Roll Huishoudelijk aluminiumfolie voor fastfood
| legering: | 8006 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.007-0.06 mm |
8006 Aluminiumfolie van legering H22 100mic Jumbo Roll Food Grade Container Folie
| Merken: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Naam van het product: | aluminiumfoliebroodje |
| legering: | 8006 |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Zware aluminiumfolie 18" x 1000" Huishoudelijk foliepapier Aluminiumverpakkingsfolie rol
| Name: | Heavy Duty Aluminum Foil 18" X 1000" |
|---|---|
| Size: | 30cm*5m,12m,30m,100m,150m,200m or customized |
| Product Type: | Roll |
8079 8006 Document Aluminiumfolie Jumbovoedsel Verpakking 11 Micron het Jumbobroodje van de 35 Micronaluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Papier Aluminiumfolie,35 Micron Aluminiumfolie, Aluminiumfolie 1235 Jumbo Roll Food Packaging |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
1050 3003 het Voedselrang 1500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje Medische Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Van de de Legeringsfolie van het Customeried het Zilveren Aluminium Broodje 6microns 8011 Lengte 1100
| Merk: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lengte: | Vanaf uw vereiste |
8011 van de de Rang Jumboaluminiumfolie van het legeringsvoedsel het Broodjeslaminering
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie Jumbobroodje, de walserij van de Aluminiumfolie, de Folie van het de Rangaluminium va |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

