Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil roll food grade ] bij elkaar passen 83 producten.
5052 aluminiumfoliebroodje 0.6mm 0.8mm de Jumbo van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 5052 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll, 0.6mm Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
Huishouden 8011 de Zachte Jumboaluminiumfolie van het Aluminiumfoliebroodje H112
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van de aluminiumfolie, Aluminiumfolie Jumbobroodjes |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.2mm 1100 3003 Aluminiumfoliebroodje voor Voedsel Verpakking
| Sleutelwoord: | 0.006 - 0.2mm Aluminiumfolie, Aluminiumfolie in Broodjes, het aluminiumfolie van China |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Gecertificeerd aluminiumfolie rollen legeringsmateriaal met snijservice voor voedselverpakkingsisolatie en industriële
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Laminatie en voedselverpakking Aluminiumfolie rol met een dikte van 0,006-0,2 mm En verwerking Service Punching Ideaal voor commerciële
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Aluminiumfolie rol aluminiumfolie bubbel witte pe film dikte 0,006 tot 0,2 mm sterke flexibele beschermlaag
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Fabriek 8011 van China van het de Prijsvoedsel van het 5052 Aluminiumfoliebroodje van de de Rangfolie het Aluminium Jumbobroodje
| Naam: | het broodje van de aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Aluminiumfolie rolbreedte 10 mm 1500 mm gespecialiseerd voor verpakking
| Legering: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Dikte: | 5-9 micron |
| Woedeaanval: | O ~ H112 |
Fabriek direct chocoladeverpakking speciaal voedselveilig gouden aluminiumfolie rol, vers en vochtbestendig
| legering: | 1000,3000, serie 8000 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
8011 Huishoudelijk aluminiumfolie verpakkingszak aluminiumfolie jumbo roll voedselgebruik
| Legering: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H18 |
| Dikte: | 0,004-0,2 mm |

