Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil roll food grade ] bij elkaar passen 83 producten.
Hoge dynwaarde 12-16um aluminiumfolie voor lithiumbatterij positieve elektrode
| Productnaam: | High Dyne Value batterijfolie |
|---|---|
| legering: | 1050 1060 1100 1235 |
| Temperatuur: | O, H14, H18, H22, H24 |
5a02 8006 Anticorrosief de Aluminiumfolie Jumbobroodje van de Voedselrang
| Sleutelwoord: | 8006 8011 de Aluminiumfolie van de Voedselrang, Aluminiumfolie Jumbobroodje, Aluminiumfolie voor Foo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |
8011 van de het Aluminiumfolie van de voedselverpakking Broodje 1500mm Breedte ASTM B209
| Sleutelwoord: | 8011 Aluminiumfolie,Aluminiumfolieprijs,Aluminiumfolie voedselverpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De Broodjesjumbo 1235 3003 5052 van het foliealuminium 8006 8011 Aluminiumfolierol
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van het foliealuminium, Aluminiumfolierol |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Aluminiumfolie rollen voor keuken voor bakoven en magnetron
| materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 8011 |
| Dikte: | 10mic 12mic 14mic 15mic 18mic 20mic |
Warm en koud rechthoekig aluminium lasagnebak Eenmalig aluminiumfolie lasagnebak
| Materiaal: | 99% zuiver aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit |
|---|---|
| legering: | 3003 3004 8011 |
| Volledig uit: | 429x319 mm |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De Aluminiumfoliedocument 1100 1235 de Foliebreedte 1500mm van de voedselrang van de Aluminiumcontainer
| Sleutelwoord: | aluminiumfolie, Aluminiumfoliedocument, aluminiumfolie jumbobroodjes |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Het Aluminiumdocument van de voedselrang van de de Aluminiumfolierol van Foliebladen het Aluminiumfolie voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | aluminiumfolierol, aluminiumdocument folie, Aluminiumfolie voor Voedselverpakking |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminiumfolie Voedingsmiddelenkoekfolie
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H12, H14, H18, H24, H22, enz. |
| Dikte: | 12mc |

