Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil roll food grade ] bij elkaar passen 83 producten.
8006 8011 8021 8079 Aluminiumfoliedocument de Folie van het de Rangaluminium van het Broodjesvoedsel voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | Het Aluminiumfolie van de voedselrang, Aluminiumfoliedocument Broodje, Aluminiumfolie voor Voedselve |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5052 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje voor de Voorraad van de Airconditionervin
| sleutelwoord: | 8011 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
200 vierkante voet aluminiumfolie 0,014 mm x 30 cm x 61 m folie rollen
| Materiaal: | 8011 Aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 0.006mm(6micron) - 0,2mm (200micron) |
| Breedte: | 120-1500 mm (toleranties:± 1,0 mm) |
Van het de Aluminiumfolie Jumbobroodje van aluminiumfolieimporteurs het Document van het het Huishoudenaluminium Folie voor Voedsel
| Sleutelwoord: | aluminium container folie film jumbo, aangepaste aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Aluminiumfolie Jumbo Roll Huishoudelijk voedsel Klasse 14 Micron Folie grondstof
| Verpakking: | Houten verpakking |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productnaam: | aluminiumfoliebroodje |
37.5 vierkante voet aluminiumfolie 14 micron tinfolie voor keuken
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Dikte: | 0.009-0.028 mm |
8011 1235 1100 het Jumbobroodje van de Aluminiumfolie 0,08 - 0.15mm Voedselrang
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Eenmalige aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit 300 ml rechthoekige container
| Materiaal: | 3003 3004 8011 aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | rechthoek of aangepast |
| Gebruik: | Verpakking van snacks, bijgerechten, sauzen, desserts, enz. |
9 micron 10-18 micron 8011 8006 8021 8079 Keuken aluminiumfolie Jumbo Roll voor voedsel / container
| breedte/lengte: | Vanaf uw vereiste |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiumfoliebroodje |
| Oorsprong: | Henan China |

