Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Klantgerichte Kleur Geanodiseerde van de de Kleurendeklaag van het Aluminium Gouden Aluminium Blad Vooraf geverfte het Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | het aluminiumrol van de kleurendeklaag, met een laag bedekte aluminiumrol, de rol van het kleurenalu |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
1060 3003 1,5/2,0/3,0 mm*1200 mm warmte-isolatie aluminium spoel
| Aluminiumlegering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
Aluminiumplaat 6061 Aluminiumplaat Bootbouw Aluminiumplaat
| Graad: | 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, T4, T6, T651,F |
| Dikte: | 0.3-500 mm |
3003 H18 Aluminium spoel 0,5 mm x 1220 mm Voor honingraat plaat gebruik
| Legering/Rang: | 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0.1300mm |
Aluminiumplaten van hoge kwaliteit voor flesdeksels voor dranken 8011/3105/5052/5657
| legering: | 3000,5000,8000 serices |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
Fabrieksleveranciers OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Aluminium cirkelplaat Aluminium legering cirkelplaat Plaatprijs
| Productnaam: | De Schijf van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O, H14, H16, H18 |
De koudgewalste Rollen H24 van het Aluminiumdakwerk van China
| sleutelwoord: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
3003 6061 Aluminium Traanplaat Aluminium Diamant Traanplaat 5 Ribbels Gevormd Anti-Slip Patroon Diamant Plaat
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiumfolie Voedselcontainer Rechthoekige Aluminiumbroodbakplaat
| legering: | 8011 3003 |
|---|---|
| Proefproef: | vrij |
| Graad: | Voedingswaarde |
Spiegel 1100 3003 Aluminiumstrook Metalen strook Gepolijst
| legering: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H24, H26, enz. |
| Dikte: | 0.2-2.0 mm |

