Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Het Aluminiumschijf 1070 Aluminium Weerspiegelend Blad ASTM B209 van H14cookware
| Sleutelwoord: | aluminiumschijf voor cookware, het aluminium van de cirkelplaat, 1060 de schijf van de aluminiumcirk |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
De Plaat Hoge Corrosie 3003 van de aluminiumlegering 3105 3005 het Aluminiumblad van h14 h24 h112 h16 h22 h32 in Broodje
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen 3003, Aluminiumblad in Broodje, de Plaat van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
3005 3105 van de de Rolfabrikant van de Aluminiumversiering de Prijs van Alloy Coated Coil
| Sleutelwoord: | De aluminiumrollen voor kunnen, de Rol van het Aluminiumblad, de rol van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Fabriek Hoogwaardige 5000-serie Aluminium Diamant gekabelde plaat Gemaakte Aluminium Diamantplaat
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminium 1060 H18 Temperatuur Gebouw Aluminiumplaat 0,7 mm koudwalsen
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
Premium kwaliteit aluminium diamanten plaat 5754 aluminium checker plaat voor industrieel en decoratief gebruik
| Legering: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Type: | Bord/spoel |
| Woedeaanval: | O-H112 |
1000 3000 5000 6000 8000 serie 4×8 inch aluminium plaat Gemakkelijk te vervoeren en te installeren
| legering: | 1000 3000 5000 6000 8000 reeks |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.18-8mm |
Stucco geïmprimeerde aluminiumplaat spoel 1000-6000 serie 1,0-1,5 mm
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
1050 2mm 1100 3003 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| sleutelwoord: | 1050 2 mm-aluminiumrol, aluminiumrol voor kanaalbrief, kleur met een laag bedekte aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |

