Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
H112 Aluminium Geruite Plaat 5 Bars 4x8-Aluminiumdiamond plate
| SLEUTELWOORD: | 3mm de plaat van de aluminiumcontroleur, plaat 6mm, 0,25 Blad van de aluminiumcontroleur van Alumini |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
Circles Discs Electric Cooker Raw Material Niet kleverig aluminiumplaat
| legering: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 80mm1000mm |
20ft langwerpige aluminium voedselfolie container wegwerpfoliebakken met folie deksel
| Productnaam: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 185x135x50 mm |
Aluminium plaat 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm aluminium plaat voor plafondplaat
| Trefwoord: | Aluminium plaat |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,15-200 mm aangepast |
DD Aluminiumplaat van gelijkstroom 99,5% 1050 6061 voor Diepe Tekeningskooktoestel
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5 Bar Patroon Diamant Checker Plaat 3mm 6061 3003 Stucco Geprikt Aluminium Checker Plaat
| Productnaam: | Zwarte aluminium geruite plaat, 3003 stucwerk reliëf aluminium spoel, 6061 stucwerk reliëf aluminium |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Custom1xxx 3xxx 5xxx 1.0mm Diamant Gevormde Aluminium Traanplaat Snijden Lasdiensten
| Productnaam: | Diamond Embossed Aluminum |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
het aluminium betreedt van de de controleursplaat van het plaataluminium de Plaat van het de Sinaasappelschilaluminium
| sleutelwoord: | Het aluminium betreedt Plaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, de Plaat van het Sinaasappelschil |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
de Reeks Diamond Embossed Aluminum Checkered Plate van 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx 1.5mm Plaat van het Aluminiumloopvlak
| Sleutelwoord: | Diamond Embossed Aluminum, Aluminium Geruite Plaat, de Plaat van het Aluminiumloopvlak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongShengaluminium |

