Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Aluminiumcheckerplaat 5754 3003 6061 Aluminium diamanten loopvlakplaat voor vloeren
| Trefwoord: | Aluminium geruite plaat, aluminium geruite plaatplaat, aluminium diamantplaatvloeren |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
5052 aluminiumrol
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumrol, 6061 Aluminiumrol, 5052 het Broodje van het Aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
12mm Aluminiumplaat 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm de Rol van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 12mm Aluminiumplaat, 5mm Aluminiumblad, 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm de Rol van het Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Dikte 0.1mm tot 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28 Rol 1100 1060 1050 3003 5052 6063 van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 0.1mm tot 6.0mm aluminium spoel, H12 H18 H24 H26 H28 Aluminiumplaat/spiraal,1xxx ∼6xxx aluminium spo |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Antislip Diamantpatroon Plaat AA1100 Traanplaat voor Aanhangwagen Vloeren (4ft x 8ft, 2mm-12mm Dikte)
| Trefwoord: | Dubbele diamant aluminium strookgaasplaat, aluminium geruite plaat, zwarte aluminium diamantplaatpla |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Dikke Aluminiumplaat 3003 het Aluminiumblad van H14 3105
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Marine Grade Aluminum 5052 h32 5005 het Aluminiumplaten 3 cm 15mm van H34 H14 Dik Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Aluminium van maritieme kwaliteit 5052-h32, aluminiumplaten van 3 cm dik, aluminiumplaat van 15 mm d |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
6061 5052 Gipspleister In reliëf gemaakt Aluminium Diamond Plate Sheet 3003 H14-de Plaat van de Aluminiumcontroleur
| Productnaam: | De Plaatblad van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
0,5 mm 1,0 mm geanodiseerd aluminium plaatbladkleur blanco zilver goud blauw rood
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Tolerantie: | Vanaf uw vereiste |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |

