Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Hoogwaardige aluminiumplaten voor keukengerei Duurzaam, milieuvriendelijk en aanpasbaar
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H22, H24, H26 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
Aluminiumplaat voor honingraat paneel onderplaat 0,1 tot 2 mm hoge sterkte duurzaam aanpasbaar
| legering: | 1100, 3004, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | H19, enz. |
| Dikte: | 0,1-2 mm |
van het de Diktealuminium van 1xxx 3xxx 5xxx 0.30.7mm van de de Versieringsrol van het het Aluminiumkanaal het Broodje van de de Brievenrol
| sleutelwoord: | het aluminiumrol van 1xxx 3xxx 5xxx, de Rol van de Aluminiumversiering, het broodje van de aluminium |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1000 en 3000 serie aluminium platen van hoge kwaliteit geschikt voor huishoudelijke apparaten, kunnen worden aangepast
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
Gegroefde Diamant Aluminium Plaat 5754 5052 Aluminium Traanplaat 1050 3003 Gegroefde Aluminium Spoel
| Trefwoord: | reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-8000-reeksen |
| Woedeaanval: | O - H112 |
0.1mm - 6.0mm Rol 1 van de Aluminiumstrook - 8series-het Broodje van de Aluminiumrol van de Fabriek van China
| Naam: | Aluminiumrol |
|---|---|
| certificaat: | ISO, RoHS |
| Tolerantie: | Als eis van de klant |
1070 6061 6063 Spiraal van legering van aluminium voor afzuigers en warmtewisselaars
| legering: | 6060 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Dikte: | 0.1-6.0 mm, op maat |
1xxx serie 3 - 2600 mm breedte aluminium strip spoel voor kanaal brief
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, afwikkelen, lassen, steken, snijden |
1000-serie coating aluminium spoel strips voor 3D-kanaal letter tekens
| van legeringswaarde: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |

