Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Plain 1100 3003 6061 5083 1.0mm 1.2mm 1.5mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Legering: | 1100 3003 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, op maat |
6000 7000 8000 de Strookrol van het Reeksh32 H34 H116 Aluminium
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumrol 3003 H14 en 8011 Aluminiumrol 6061 7075 Aluminiumrollen
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumrol, aluminiumrol 3003 h14,1100 3003 aluminiumrol 6061 7075 aluminiumrollen |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Schijf 1050 van het Cookwarealuminium Aluminium 1060 om Cirkel
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van China, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
Aluminiumstrips Groothandel 5052 5083 5086 5251 Aluminiumrol van legering
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
|---|---|
| Verpakking: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
| MOQ: | 1 ton |
Van de de Strookkleur van het Channelumealuminium van het de Spiegelaluminium de Rolstrook voor Kanaalbrief
| sleutelwoord: | De Strook van het Channelumealuminium, de Strook van de het Aluminiumrol van de Kleurenspiegel, de S |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Van de de Legeringsstrook van het spiegelaluminium van de het Kanaalbrief de Kleur Met een laag bedekte Rol van de het Aluminiumstrook voor Brief
| Sleutelwoord: | de strook van de aluminiumlegering, kleur bedekte aluminiumstrook, het kleur met een laag bedekte me |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Industrie, decoratie, gebouw, verpakking, persen, enz. |
5083 6061 7075 Aluminiumplaat 30 mm ASTM 1050 2024 3003 plaat
| Dikte: | 0.1mm30mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
10mm 1060 3003 5630 de Dunne Overgang van de de Rolvloer van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.4mm de 0.5mm Dunne Rol van de Aluminiumstrook voor Kanaalbrief 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| sleutelwoord: | De Rol van de aluminiumstrook, Aluminiumstrook voor Kanaalbrief, 1060 h14-Aluminiumrol |
|---|---|
| Oppervlakte: | De molen eindigt, Geen Vlekken, zonder Ruwe Rand |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

