Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
Douane 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm de 4mm Dikke Plaat van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aangepaste aluminiumplaat, aluminiumplaat van 2 mm tot 3 mm dik, aluminiumplaat van 4 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Kleur Geschilderde Aluminiumblad & Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| Sleutelwoord: | Kleur Geschilderd Aluminiumblad, Kleur Geschilderde Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Kanaalbrief |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1100 3003 5052 6061 7075 Aluminium Plaat Aluminium Plaat
| Keyword: | Aluminum Sheet |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Metal |
| Temper: | O-H112 |
5083 5754 5086 Satijn Geanodiseerd Dik Aluminiumblad 1 Duim
| Productnaam: | Geanodiseerde aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
12mm 20mm Dik van de het Aluminium Dik Plaat 6061-T6 van de Aluminiumplaat het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 6061-t6 aluminiumblad, aluminium dikke plaat, aluminiumplaat 20mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 van de de Plaatrol van het Aluminiumblad het Broodje van de de Strookfolie
| Sleutelwoord: | 3003 de Plaat van het aluminiumblad, 5005 Aluminiumblad, het broodje van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 1060 Aluminiumbroodje 6061 5052 het Broodje van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | dakbedekking, plafond, bekleding, goot, gevelmuur, etc. |
Het Bladbroodje 3003 5052 van China Alumminum 6061 het Broodje van de 6063 Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumrol, 5052 h32-aluminiumrol, de prijzen van de aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
1050 1060 1100 3003 de Rolbroodje van het 5052 Legeringsaluminium
| sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminiumrol, 3003 aluminiumrol, 5052 aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |

