Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
1050 1060 1100 3003 de Rolbroodje van het 5052 Legeringsaluminium
| sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminiumrol, 3003 aluminiumrol, 5052 aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm van het het Broodjesaluminium van de Aluminiumrol het Dakwerkrol
| sleutelwoord: | aluminiumrol 8011, aluminiumrol 3003, het broodje van de aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1060 8011 8021 8079 Hoge Dynewaarde Farmaceutische folie 48 56 70 Dyne
| legering: | 1060 8011 8021 8079 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Behandeling: | Gecomposeerd, bekleed, gerold, op maat |
Aluminiumband 5052 5182 8011 O H12 H14 H16 H18 H19 Voor bekleding van dranken
| legering: | 5000 serie, 8000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2mm5.0mm |
Voedselcontainerfolie 3003 3004 8006 8011 0,03 - 0,2 mm Voor lunchdoos
| keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy gauge foil, Medium gauge foil, Light gauge foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
8011 1235 1100 het Jumbobroodje van de Aluminiumfolie 0,08 - 0.15mm Chinses Fabriek
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Foodservice folie 1000ft commerciële kwaliteit niet-stick folie wrap voor restaurant bakkerij cateraars
| Keyword: | Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade 8011 Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Afmeting: | 1000 voet * 12 inch |
| Thickness: | 12/14/16/18/20/25 microns |
Aluminium stoom tafel ondiep 9 x 13 " folie pannen Half-Size langwerpige container
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Kleur: | Zilver, goud, op maat. |
250 ml 320 ml 350 ml 500 ml Aluminiumfolie Airline Food Container Takeaway Tray
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, op maat |
| Capaciteit: | 250 ml, 320 ml, 350 ml, 500 ml, op maat |
8011 O 55mic 70mic Dikte Aluminium strip folie voor flexibele kanaal
| legering: | 8011 O |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Dikte: | 0.0045-0,2 mm, enz. |

