Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
Huishouden de Folie Jumbobroodje 150m van het 6 Micronaluminium Geurloze Verpakking
| Sleutelwoord: | de folie van het 6 micronaluminium, Aluminiumfolieimporteurs, Aluminiumfolie voor Verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
30 cm Air Fryer Aluminiumfolie 8011 Huishoudelijk Bakken Niet-plakkend Tin Paper Roll
| Materiaal: | 8011 Huishoudelijke bakplaten |
|---|---|
| Dikte: | 10/15/18/20 micron of kan worden aangepast |
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
3003H en 8011 H14-van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol het Aluminiumbroodje
| sleutelwoord: | 3003H aluminiumrol, 8011 H14-Aluminiumrol, 3003 h14-Aluminiumbroodje |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
314x204mm Aluminium Roaster Pan Wegwerpbare rechthoekige foliebakken
| Productnaam: | Eenmalige rechthoekige folie-roosterbakken |
|---|---|
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
| legering: | 3004 8011 |
Aluminiumfolie papierrol 8011 11 12 13 15 Micron 30cm Niet-klevend Keukengebruik Aluminiumfolie papier
| Product Name: | Aluminium Foil Paper Roll Household |
|---|---|
| Grade: | 1050 1235 3003 3004 8011 8006 8079, etc |
| Temper: | O temper |
Cigarettenfolie Pure folie 1235 0,0065 mm 0,007 mm Single Smooth Cigarette Packaging Folie
| Sleutelwoord: | Sigarettenfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.02 mm voor het roosteren van voedsel Verpakking Aluminiumfolie voor voedsel 50M/100M/150M
| Materiaal: | aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 8011 |
| Dikte: | 10mic 12mic 14mic 15mic 18mic 20mic |
57.4 Fl Oz Aluminium casserole pan Eenmalige casserole containers
| Naam: | Verpakkingen voor de verpakking van ketels van rechthoekige folie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| legering: | 8011 3003 3004 |
De Plaat Hoge Corrosie 3003 van de aluminiumlegering 3105 3005 het Aluminiumblad van h14 h24 h112 h16 h22 h32 in Broodje
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen 3003, Aluminiumblad in Broodje, de Plaat van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
Gold Smooth Wall Heat Seal Lid Takeaway Folie voedselcontainers met plastic deksel
| Naam: | Goud gladde wand afhaalfolie voedselcontainers |
|---|---|
| Grootte: | 220x150x45 mm |
| Gewicht: | 19.6G |

