Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
5052 6061 8011 0,2-10mm dikte aluminium plaat aluminium spoel aluminium strip fabriek direct levering
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
Opgepoetst van het het Blad Hoog Weerspiegelend Aluminium van de Aluminiumspiegel de Bezinningsblad
| Naam van het product: | gepolijst aluminium spiegelplaat, spiegel aluminium plaat, reflecterend aluminium plaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Kookgerei Aluminium schijf legering 1050 1060 1100 3003 3004 3104 5052
| Graad: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Thickness: | 0.15-6.5mm |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Hoog - kwaliteit 1050 het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaalplaat
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaal |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0,2 mm - 350 mm |
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
6061 de Plaath32 Blad met hoge weerstand van de Aluminiumlegering voor Verpakking
| Trefwoord: | 6061 aluminiumplaat, aluminiumblad voor verpakking, 6061 H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
| Woedeaanval: | O - H112 |
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0.1mm Geanodiseerde Plaat 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 van het Aluminiumblad
| Naam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |

