Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Aluminium ronde schijf 1050 1060 1100 H14 Aluminium cirkel voor pot
| Naam: | Aluminium schijf |
|---|---|
| Graad: | 1050 1060 1100, enz. |
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
Aluminiumlegering 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Plaat 5mm 10mm van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | plaat 5052, plaat 5mm, plaat 10mm van het aluminiumblad van het aluminiumblad van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Geanodiseerde 100mm 1050 1060 5052 Aluminiumblad het Anti Bevuilen
| Productnaam: | Geanodiseerde aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 H32-de Aluminiumlegering rolt 1100 het aluminiumrol van de Aluminiumrol h24
| sleutelwoord: | 5052 h32-rollen van de aluminiumlegering, h24-aluminiumrol, 1100 Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De molen beëindigde 3003 3105 Vlak Blad 10mm 6mm 3 mm 1mm van het 3005 Legeringsaluminium de Dikke 4x8-Prijs van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Aluminium Vlak Blad, dikke aluminiumbladen 3 mm, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 3003 3004 3005 3105 |
De Rolpe PVDF van het hoge Precisiekleur Met een laag bedekte Aluminium Legering 6.5mm T851
| Naam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
Vervaardigers van geanodiseerd aluminium 2mm 3mm 5mm 10mm Aluminiumplaat Prijs Aluminiumplaat
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Dikte: | 0.2mm20mm |
Dikte 0,1 mm tot 3,0 mm Aluminium Strip Rol Legering Ideaal voor de Productie van Elektronische Apparaten
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O~H112 |
0.1mm Rol 3mm Warmgewalste 1series 3series 5series 6series 8series van de Aluminiumstrook
| Naam: | Aluminiumrol |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, RoHS |
| Tolerantie: | Als eis van de klant |
1050 1060 1100 3003 Keukengerei en Lichten van HO Aluminum Circle Round For Cookwares
| Productnaam: | De Cirkel van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel 1100, aluminiumschijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |

