Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
1050 1060 1070 Radiatortypes de Strookprijs van het Transformatoraluminium
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | China |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.8mm 10mm 20mm Brief Sign Aluminium Strip 1100 1060
| Naam van het product: | 0.8mm*10mm 20mm Brief Sign Aluminium Strip 1100 1060 |
|---|---|
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Temperatuur: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 enz. |
1100 1050 1060 3003 3105 Oppoetsende van de de Cirkelplaat van de Aluminiumschijf het Aluminiumschijf voor Cookware
| Productnaam: | aluminiumcirkel 3003,1060 de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel om aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
Legering 6063 6061 van de het Aluminiumrol van t6 t4 van het het Aluminiumblad het Broodjesvoorraad
| Sleutelwoord: | 6063 6061 het aluminiumrol van t6 t4, 6061 het broodje van de aluminiumlegering, aluminiumrol 6063 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
SGS 15mm Breedte 0.4mm dik 1050 dun 1060 Legeringsaluminium
| Productnaam: | Aluminium striprol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060 0.3mm 0.6mm 1.2mm de Voorraad van het de Rolbroodje van het Diktealuminium
| SLEUTELWOORD: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Kleine aluminium cirkelplaat 1070 1060 1100 Aluminium metalen wafer
| Materiaal: | 1000 serie, 3000 serie |
|---|---|
| Diameter: | 80-1000 mm, op maat |
| Dikte: | 0.13-6.5mm |
1000 Reeksen 0.13mm Aluminiumplaat H22 H24 HO Aluminium Sheet Alloy
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm350mm |
Legering 1060 Diepgetrokken Aluminium om Cirkelvlakte voor Industriële Verlichting
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Blad 5754 5052 5083 6061 6083 het Blad van het Plaat 8 x 4 van de aluminiumrol Aluminium van de Aluminiumlegering
| sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, aluminiumblad 5754, blad 5052 van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

