Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Van het de Steunbalkpatroon van de douaneauto de Anti van de het Aluminiumplaat van de het Aluminiumlegering In reliëf gemaakte Plaat
| Sleutelwoord: | De In reliëf gemaakte Plaat van de aluminiumlegering, het aluminiumplaat van het Auto Antislip patro |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Legering: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
7075 het Aluminiumlegeringen 7075 van het Aluminiumblad T651-Plaat voor Schipbodem
| Sleutelwoord: | 7075 Aluminiumblad, Aluminiumlegeringen 7075,7075 T651-Plaat voor Schipbodem |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Plafond 5083 6061 de Plaat4x8 Ontwerp van de Aluminiumlegering voor de Bouw
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumplaat, aluminiumlegering 5083, de prijs van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
De Plaat Hoge Corrosie 3003 van de aluminiumlegering 3105 3005 het Aluminiumblad van h14 h24 h112 h16 h22 h32 in Broodje
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen 3003, Aluminiumblad in Broodje, de Plaat van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
Schijf 1050 van het Cookwarealuminium Aluminium 1060 om Cirkel
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van China, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
De Rol van het lassent8 1060 Aluminium voor Techniekmachines
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 h32-de Aluminiumlegering rolt 3003 Aluminiumbroodje 1060 1100 de Rol van de Aluminiumgoot
| sleutelwoord: | 5052 h32-Rollen van de Aluminiumlegering, aluminiumbroodje, aluminiumrol voor goot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
Nieuwe energiebatterij Soft Connector 1060 Aluminium strip O Temperatuur 0,1 0,2 0,3 mm Dik
| Graad: | 1000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.1mm, 0.2mm, 0.3mm |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |

