Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
1060 0,55 mm Dikte Aluminium cirkel O H tempered aluminium schijf voor keuken
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16, H18,H24,H32, enz. |
| Dikte: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Aluminiumrol het Bladrol 1100 van het Productiealuminium 1050 1060 Rollen van het Legeringsaluminium voor kan
| Sleutelwoord: | De aluminiumrollen voor kunnen, de Rol van het Aluminiumblad, de rol van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Aluminium Led 3D Sign Trim Kleur 1060 1070 Channel Letter For Coil
| Reeks: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 32600mm |
van het de prijsaluminium van de aluminiumrol van de het Kanaalbrief de Rol van het de Rolaluminium voor Goot
| sleutelwoord: | aluminiumrol voor goot, de brievenrol van het aluminiumkanaal, de prijs van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3105 Prijs van de de Fabrieks de In het groot H14 H24 Rol van de Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3105 Aluminium Coils Prijs,6061 Aluminium Coil Groothandel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Opgepoetst van het het Blad Hoog Weerspiegelend Aluminium van de Aluminiumspiegel de Bezinningsblad
| Naam van het product: | gepolijst aluminium spiegelplaat, spiegel aluminium plaat, reflecterend aluminium plaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminium traanplaat 3000 serie, aluminium diamantplaat met reliëf 5754 5052 5083, aluminium loopvlakplaat
| Productnaam: | 1060 aluminium loopvlakplaat, H34 aluminium loopvlakplaat, 5754 5052 5083 H34 aluminium loopvlakplaa |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Groothandel 8-50 Mic Aluminum Foil Roll 1050 voor Tray Mill Finish
| Sleutelwoord: | Aluminiumfoliebroodjes voor aluminiumdienblad, Aluminiumfolie 8 Micron, Aluminiumfolie 1050 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Groothandel 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminiumfoliebroodje voor Dienblad
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, Aluminium Foll voor Aluminiumdienblad |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

