Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
1mm 0.5mm Legering van het het Bladaluminium van het Diktedak 1050 1100 3003 3105 Aluminiumbladen voor Dak
| sleutelwoord: | het aluminium van het dakblad, 3105 aluminiumblad, aluminium 3003 legering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
2mm 4mm Dikte 6061 T6-Aluminiumplaat 5052 5083 A6061-het Bladmetaal van de Aluminiumlegering
| Sleutelwoord: | 6061 het blad van het aluminiummetaal, aluminiumplaat 5052 5083 6061,2mm dikte 6061 t6-aluminiumplaa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 van de de Plaatrol van het Aluminiumblad het Broodje van de de Strookfolie
| Sleutelwoord: | 3003 de Plaat van het aluminiumblad, 5005 Aluminiumblad, het broodje van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Vervaardiging 6061 van de aluminiumplaat de Prijs van het Aluminiumblad per het Aluminiumplaat van kg 6082 t6 6061 t651
| Sleutelwoord: | aluminium 6061 t6 dikte 4 mm, aluminium spoelplaat, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Fabrieksleveranciers OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Aluminium cirkelplaat Aluminium legering cirkelplaat Plaatprijs
| Productnaam: | De Schijf van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O, H14, H16, H18 |
In reliëf gemaakte Prijs 1060 H24 3003 van het Aluminiumblad Geruite het In reliëf maken 5052 Aluminiumplaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.5mm10mm |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
Aluminiumrol 1060 Aluminiumbroodje 6061 5052 het Broodje van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | dakbedekking, plafond, bekleding, goot, gevelmuur, etc. |
1050 1060 1100 Aluminiumrol 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

