Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Aluminium cirkel 1000 serie legering aluminium schijf voor lampen en lantaarns
| legering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
8006 8011 de Aluminiumfoliebroodje 0.2mm van de Voedselrang voor Geneeskunde Verpakking
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, aluminiumfolie voor levensmiddelen, aluminiumfolierol voor verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De aluminiumfolie 35 Micronaluminiumfolie 215 mm-Breedte 1235 de Aluminiumfolie van de Voedselrang rolt voor Verpakking
| sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm-Breedte |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Warmgewalste Schijf 1070 van de Aluminiumcirkel 3004 3105 6061 voor het Maken van Cookwares
| sleutelwoord: | aluminiumcirkel, aluminiumschijf, Warmgewalste Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
5052 aluminiumfoliebroodje 0.6mm 0.8mm de Jumbo van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 5052 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll, 0.6mm Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
3105 H18 Dunne aluminiumband voor vervoer op spoor
| Graad: | 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 201550mm |
80mm Dia van 3005 de Spatie het Aluminiumschijven van H18 3105 voor het Koken van Cirkel
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Foliebroodje van het 35 Micronaluminium voor Voedsel Verpakking 1235 18 Duim Brede Aluminiumfolie
| Trefwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware folie, middelmatige folie, lichte folie |
legering 1050 h24 3003 1100 Aluminium 4ft x 8ft Plate Metalen Aluminiumplaten
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Breedte: | 1002600mm |
Dikte 0,1-3,0 mm Aluminium spoel roll strip Breedte 3-2600 mm SGS gecertificeerd materiaal voor de productie
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |

