Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Het Aluminiumplaat 12mm 15mm van de legeringst351 Bui voor Plafond
| Sleutelwoord: | prijs van aluminiumplaat, 16mm dikke aluminiumplaat, 25mm aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8006 8011 de Aluminiumfoliebroodje 0.2mm van de Voedselrang voor Geneeskunde Verpakking
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, aluminiumfolie voor levensmiddelen, aluminiumfolierol voor verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Aluminium cirkel 1,5 mm 1060 Aluminium schijf lamp behuizing materiaal
| legering: | 1060 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 801000mm |
6.0mm van de het Aluminiumrol van 5251 H26 Kleur Met een laag bedekt de Deklaagaluminium van Pvd
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Prijs 6061 T6-Aluminiumblad 5mm van het aluminiumblad Aluminiumplaat
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaatprijs,6061 T6 Aluminiumplaat,5mm Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Aluminium Dikke Plaat 5052 de Plaat van 5083 6061 Aluminiumbladen voor Boot
| Sleutelwoord: | Aluminium dikke plaat,6061 aluminium plaat,5052 5083 aluminium plaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ISO, RoHS |
Het Aluminium 1mm 0.5mm Diktelegering 1050 van het dakblad 1100 3003 3105 Aluminiumbladen
| sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, het aluminium van het dakblad, aluminium 1050 legering 1100 3003 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
12mm 20mm Dik van de het Aluminium Dik Plaat 6061-T6 van de Aluminiumplaat het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 6061-t6 aluminiumblad, aluminium dikke plaat, aluminiumplaat 20mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Marine Aluminium Plate 5754 5052 het Aluminiumblad van H32 4mm voor Aanhangwagens
| sleutelwoord: | mariene aluminiumplaten, aluminiumblad voor aanhangwagens, 5052 h32-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

