Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Blad 1070 1200 2024 van het legeringsmetaal Geanodiseerd Aluminium 6061 7085 5052 3003 2A12
| Productnaam: | Geanodiseerde aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 kleur met een laag bedekte aluminiumrol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumfolie door Broodje 38 micron 300 van de Voedselrang van mm 3003 3004 3105 de Jumbo van het de Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie door Broodje, de Jumbo van het Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3003 legeringsaluminium om Cirkel/Schijf 0.4mm Schijvencirkel
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 0.4mm aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
Vervaardiger in China Leverancier Aluminiumplaat 0,15-25,0 mm Aluminiumplaat
| Materiaal: | 1 Legering van het 3 5 6 8 Reeksenaluminium |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Pallet |
| breedte: | 10mm-2200mm |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
1060 3003 5052 6061 de dunne strook van de Aluminiumrol voor de industrie de bouw het drukken
| legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| bui: | O-H112, T3-T8 |
| dikte: | 0.13mm6.5mm |
6000 7000 8000 de Strookrol van het Reeksh32 H34 H116 Aluminium
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.5mm tot 6.0mm 8011 Spaties van de het Aluminiumcirkel van H12 H14
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

