Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
1060 3003 5052 6061 de Dunne Rol H112 van de Aluminiumstrook voor de de Industriebouw
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
350mm de Plaatmetaal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | H12 aluminiumplaat, H24 aluminiumplaat, 1070 aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Diameter 80 tot 1000 mm Aluminium cirkel 0,13 tot 6,5 mm 3003 Fabrikant uit China
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 240mm Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
Cirkel en schijf van legering van aluminium van de serie 3000 voor kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
10mm de Strookrol Geanodiseerd Aluminium van het Overgangsaluminium 8000 Reeksen
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1.0mm HO 3003h14 Aluminiumstrook voor Flex Pipe Coil
| Productnaam: | Aluminium striprol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De duidelijke Molen beëindigt 3003 Aluminiumschijf Lege Dia 50mm tot 1600mm voor Potten
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 Lichten van de Fabrikantenfor cookwares and van de Aluminiumcirkel
| sleutelwoord: | 1050 aluminiumcirkel, 1050 leveranciers van de aluminiumcirkel, 1050 de Fabrikant van de Aluminiumci |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
1000 Serie 4.0mm H22 1060 Dunne Metalen Strips Aluminium Plaat
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| legering: | 1000-serie-8000-serie |
Groothandel 8-50 Mic Aluminum Foil Roll 1050 voor Tray Mill Finish
| Sleutelwoord: | Aluminiumfoliebroodjes voor aluminiumdienblad, Aluminiumfolie 8 Micron, Aluminiumfolie 1050 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

