Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
3003 3105 H14-het Aluminium plateert Bladmetaal 1.2mm 4mm 7mm 12mm Dikke 4x10
| Sleutelwoord: | 4x10 het metaal van het aluminiumblad, 7mm dik aluminiumblad, aluminiumblad 12mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5754 5 Bar 5mm de Platenaluminium Gecontroleerde Plaat van het Aluminiumblad Gecontroleerde Patroon
| Sleutelwoord: | Aluminium Gecontroleerde Plaat, Aluminium Gecontroleerde Patroonplaten, 5754 5 Bar 5mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
Gipspleister In reliëf gemaakte van het het Bladaluminium van de Aluminiumplaat de Controleursplaat 5005 H34-Aluminium Diamond Plate
| Sleutelwoord: | Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminiumplaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5005 H34-Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
PE PVDF het Witte Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumgoot Rol Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte
| Sleutelwoord: | de kleur bedekte aluminiumrol, de witte rol van de aluminiumgoot, vooraf geverfte aluminiumrol met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
25mm de 30mm Ronde niet Stok van het Bladpan aluminum circle for pan van het Schijf1050ho A3003 Aluminium
| Productnaam: | aluminiumcirkel voor pan niet stok, 3003 aluminiumcirkel, 1050ho-het aluminium van de aluminiumcirke |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
5A02 aluminiumfolie Jumbobroodje voor Voedsel560mpa H112 Bui
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedsel, Aluminiumfoliedocument, Aluminiumfolie Jumbobroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.2mm 1100 3003 Aluminiumfoliebroodje voor Voedsel Verpakking
| Sleutelwoord: | 0.006 - 0.2mm Aluminiumfolie, Aluminiumfolie in Broodjes, het aluminiumfolie van China |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De Broodjesjumbo 1235 3003 5052 van het foliealuminium 8006 8011 Aluminiumfolierol
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van het foliealuminium, Aluminiumfolierol |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Aluminium-1060-H18 de de Schijfcirkel van het Cirkelaluminium plateert 1100 1050 3003 Aluminiumcirkel voor Pan Cookware
| Sleutelwoord: | Aluminiumcirkel voor Pan, Aluminiumcirkel voor Cookware, Cirkel aluminium-1060-H18 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
1060 3003 5052 6061 de Dunne Rol H112 van de Aluminiumstrook voor de de Industriebouw
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |

