Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ reflective aluminum sheet ] bij elkaar passen 95 producten.
3 mm 4 mm 1100 3003 5083 6061 Spiegel gepolijst reflecterend geïmprimeerd aluminium loopvlak plaat
| Naam: | Opgepoetste spiegel |
|---|---|
| legering: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 enz. |
| Temperatuur: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, enz. |
Aluminium cirkel 1000 serie legering aluminium schijf voor lampen en lantaarns
| legering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
De hoge Weerspiegelende Duidelijke Opgepoetste de Plaatspiegel van het Reflector Spiegelende Aluminium eindigt
| Productnaam: | De hoge weerspiegelende spiegel beëindigt aluminiumplaat, het duidelijke opgepoetste blad van het re |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
0.2-8mm Kleur aluminium spoel rol spiegel aluminium spoel voor goot
| Plaats van herkomst: | Hennan China (Verenigd Koninkrijk) |
|---|---|
| Levertijd: | 7-21 dagen na orderbevestiging |
| Merknaam: | Yongsheng |
Spiegel 1100 3003 Aluminiumstrook Metalen strook Gepolijst
| legering: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H24, H26, enz. |
| Dikte: | 0.2-2.0 mm |
0.2mm Dikte 1050 H24 verdunt Hoge de Rekbaarheidsplasticiteit van Aluminiumstroken
| Productnaam: | Aluminium striprol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van de de Strookkleur van het Channelumealuminium van het de Spiegelaluminium de Rolstrook voor Kanaalbrief
| sleutelwoord: | De Strook van het Channelumealuminium, de Strook van de het Aluminiumrol van de Kleurenspiegel, de S |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
19mm 50mm 1000 Reeksen verdunnen Aluminiumstroken 1050
| Productnaam: | Aluminium striprol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Diameter 50 tot 240mm Aluminiumcirkel 2 tot 6mm Dikte 1050 1060 3003 5052 Aluminiumschijf
| Naam: | Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
1050 Rol 2mm van de Aluminiumlegering 5mm het Blad van de Dikterol
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumrol, 2mm5mm de Prijs van de Aluminiumrol, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |

