Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ reflective aluminum sheet ] bij elkaar passen 95 producten.
1060 3003 3004 0,4/0,5 mm Kleur Aluminium plaat rol met Al spoel
| legering: | 1100 1050 1060 2024 5052 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2-300 mm of aangepast naar behoefte |
1050 3005 5005 Aluminiumplaat 0.5mm 2mm de Prijs van het Bladmetaal
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 1050,3005 aluminiumblad, 5005 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Zonne Weerspiegelende Film 1060 5mm H112 het Blad van de Aluminiumspiegel
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.1mm5mm |
1070 industrieel puur aluminium spiegelaluminium hoge reflectie lengte en breedte kunnen worden aangepast
| Legering: | 1070, 1085, 1000, enz. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 1.1mm8mm |
Aluminiumplaat van de 1000-serie Aluminiumplaat Industrieel puur aluminium
| Materiaal: | 1000-serie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gecoate aluminium spoel Aluminium plaat rol Fabriek PE PVDF Kleur coated aluminium spoel Voor ACP
| Naam van het product: | Kleurrijke aluminium rollen |
|---|---|
| legering: | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
Premium kwaliteit aluminium diamanten plaat 5754 aluminium checker plaat voor industrieel en decoratief gebruik
| Legering: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Type: | Bord/spoel |
| Woedeaanval: | O-H112 |
ASTM 6063 T6 Aluminiumplaat Aluminiumplaat voor het gebruik op schepen
| Reeks: | 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | T4, T6, T651, enz. |
| Dikte: | 0.156.0mm |
Stucco geïmprimeerde aluminiumplaat spoel 1000-6000 serie 1,0-1,5 mm
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
90% hoogreflecterend spiegelgepolijst aluminium spiegelspiraal folie rol
| Modelnummer: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 40 mm-1270 mm |

