Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ reflective aluminum sheet ] bij elkaar passen 95 producten.
Gepolijste aluminium spiegel afwerking plaat spoel 10 mm voor bekleding
| Legering/kwaliteit: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O~H112 |
| dikte: | 0,1-10 mm |
Morrir Aluminium Reflective Sheet Roll Finish Gepolijste Platen
| Dikte: | 0.110mm |
|---|---|
| breedte: | 101500mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
0.1 mm Aluminium spiegelplaat rol gepolijste strip spoel 3003 1060
| Dikte: | 0.110mm |
|---|---|
| De rand: | molen rand |
| Breedte: | 101500mm |
China Manufacture 1100 3003 Aluminium spoelplaat Metalen rol met goede kwaliteit
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
Yongsheng 1000mm Spiegel Opgepoetst Aluminiumblad Rose Gold For Reflector 2021
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
SGS Koude Weerstand 4.0mm Blad van de Aluminium het Lichte Reflector
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Koudgewalst de Rolblad van het Aluminiumdakwerk van China 2600mm
| sleutelwoord: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
De koudgewalste Rollen H24 van het Aluminiumdakwerk van China
| sleutelwoord: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Het Blad van de aluminiumspiegel
| Productnaam: | Verlichtingsreflectiesnelheid 86% aluminium spiegelplaat, Verlichtingsreflectiesnelheid 95% gepolijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Provincie Henan, China |
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
1.0mm H14 3003 Spiegel Aluminium spoel Hoge Reflectie Spiegel Finish Plaat
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 serie, 3000 serie, 5000 serie |
| Temperatuur: | O-H112 |

