Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ reflective aluminum sheet ] bij elkaar passen 95 producten.
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
1100 3003 5052 6061 7075 Aluminium Plaat Aluminium Plaat
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
5052 Gevouwen aluminium plaat 4x8 5754 Aluminium traanplaat 100mm 1600mm
| Trefwoord: | 1100 In reliëf gemaakt Aluminiumblad, 1100 Aluminium Diamond Sheet, 4x8-Aluminiumblad |
|---|---|
| Applicatie: | Bouw, vloeren, koelkast, keukenkast, enz. |
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
0.1mm 1200mm 1060 3003 het Weerspiegelende Blad van de Aluminiumspiegel
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.1mm5mm |
Gepolijste aluminium spoel 1050 1060 3003 Spiegel aluminium plaat rol voor architectonisch plafond decoratie
| Productnaam: | Gepolijste aluminium spiegelplaat |
|---|---|
| Legering: | 1000 serie -5000 serie |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Gepolijste spiegel afwerking geanodiseerd aluminium plaat voor zonne parabolische reflector spoel plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | Blad, Rol, Cirkel |
| breedte: | 101500mm |
Aluminium 1060 H18 Temperatuur Gebouw Aluminiumplaat 0,7 mm koudwalsen
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
1060/3003/5052/6061 Aluminiumplaten rol Aluminium spoelplaat Aluminiumstrook
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| breedte: | 102000mm |

