Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] bij elkaar passen 182 producten.
Onbewerkt aluminium spoelrolplaatstrip vervaardigd voor deuren Lichtgewicht en duurzaam materiaal
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| dikte: | 0.1 mm - 3,0 mm |
5.0mm 1070 Stroken van het de Roldecoiling Geanodiseerde Aluminium van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 H24 Geanodiseerde Aluminiumrol 0.13mm dik Buigend Ponsen
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminium diamantplaat 5052, aluminium reliëfplaat 8 x 4, aluminium traanplaat
| Productnaam: | Diamantplaat 5052 Aluminium 8 x 4 Aluminiumplaat Aluminium loopvlakplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 Aluminiumplaat 4x8 Standaard Grootte Op maat
| Materiaal: | 6000-serie |
|---|---|
| Oppervlakte: | Glanzend, gepolijst, haarlijn, borstel, zand, blaaswerk, geruite, gecomprimeerde, gegraveerde, enz. |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
H14 van het de Strokenbroodje van het Buialuminium Rol 1006000mm Lengte 101600mm Breedte
| Oppervlakte: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, In reliëf gemaakt, Enz. |
|---|---|
| Identiteitskaart: | 508mm of 610mm |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB T3880.1-2006 |
beëindigt Molen 1060 1100 de Strookh112 0.2mm Dikte van de Aluminiumrol
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Dikte: | 0.16.0mm |
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
99% Aluminium Cirkel 2mm 2,5mm 3mm Voor kookgerei Aluminium Ronde
| legering: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Dikte: | 0.410mm |
5052 H32 1060 H24 Al Gedrukt Aluminium 3003 H14 Aluminium Kaartschijf
| Graad: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Temperatuur: | O-H112 |
Aluminium strip spoel legeringsgraad plaat roll 1,5 mm 2,5 mm Binnen 76 mm Diameter
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Toepassing: | bouw, decoratie, vervoer, enz. |
| Dikte: | 0.1-6.0 mm |

